Deneyen
Annelerin
%98’i

— Tavsiye
Ediyor

Lipozomal teknoloji ile üretilen özel formülü sayesinde cilt üzerinde güçlü bir bariyer oluşturarak güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek faktörlü koruma sağlar.

Doğal koruma.

Bonny Kids Sun Screen aktif içeriği sayesinde bebeğinizin  henüz gelişimini tamamlamamış cildini destekler. Lipozomal teknoloji ile üretilen özel formülü sayesinde cilt üzerinde güçlü bir bariyer oluşturarak güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek faktörlü koruma sağlar.

Bonny Kids Sun Screen Krem içerisinde bulunan organik sertifikalı zeytin yağı ile cildi nemlendirir. Aynı sefa ve Aleo Vera bebeğinizin cildini rahatlatır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Boya, Paraben, SÜLFAT, SLS, SLES, PEG, SİLİKON içermez. Doğumdan itibaren bebekler ve çocuklar için kullanıma uygundur.

Ingredients:

Aqua, Cetyl Cetearyl Alcohol, Glycerol Monostearate, Butyrospermum Parkii (shea) Butter, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, 1,3 Butylene Glycol, Lecithin, Phonexyethenol, Glycerin , D-Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Ext., Calendula Officinalis Oil, Olive Oil*, Polysorbate-20, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Parfüm. (*Organic Certified).