Hair and
Body
Shampoo

— Bonny
Kids

İpeksi doğallık.

Bonny Kids Bebek Şampuanı bebeğinizin saçlarını ve hassas cildini içeriğindeki Organik Zeytin yağı sayesinde tahriş etmeden derinlemesine temizler. Saçı besleyerek yumuşacık olmasını sağlar. Konak oluşumunu engellemeye yardımcıdır. pH 5,5 değeri bebeğin cildi ile uyumludur. Lipozomal teknoloji ile üretilen pediatrist ve oftalmologlar tarafından uzun süre kullanılarak test edilen, özel göz yakmayan formülü ile banyonuz keyifli bir etkinliğe dönüşür. Özel kapaklı başlığı ile annelere pratik bir kullanım sunar.

Aynısefa ve Aleo Vera ile bebeğinizin saçlarının ve cildinin nem dengesinin korunmasına destek olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Boya, Paraben, SÜLFAT, SLS, SLES, PEG, SİLİKON içermez. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Güneş yoğun bir ormanın içinden batıyor.
Rüzgar türbinleri çimenli bir düzlükte, mavi bir gökyüzüne karşı duruyor.
Güneş kıyıya doğru giden bir sırtın üzerinde parlıyor. Uzakta, bir araba yolda ilerliyor.

Ingredients

Aqua/Deionize Water, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Coco Clucoside, Lauryl Glucoside,D-panthenol, Calendula Officinalis Extract, Water (and) Glycerin (and) Tilia Tomentosa Bud Extract,Polysorbate-20, Olive Oil *,Sodium Benzoate, Citric Acid, Parfüm. (*Organic Certified).