Lipozomal teknoloji ile üretilen aktif içeriği sayesinde bebeğinizin cildi üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

DIAPER
RASH
CREAM

Bonny
kıds
sensıtıve

Doğal koruma.

Bonny Kids Diaper Rash Cream, Lipozomal teknoloji ile üretilen aktif içeriği sayesinde bebeğinizin henüz gelişimini tamamlamamış cildi üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Aynısefa, Aleo Vera, Sarı Kantron ve Avakado yağı ile cildi rahatlatarak yenilenmesini destekler. İçeriğinde bulunan organik sertifikalı zeytin yağı ile anında uzun süreli nemlendirme sağlayarak cildin pürüzsüz ve yumuşak kalmasını destekler. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Boya, Paraben, SÜLFAT, SLS, SLES, PEG, SİLİKON içermez. Doğumdan itibaren kullanıma uygundur.

Güneş yoğun bir ormanın içinden batıyor.
Rüzgar türbinleri çimenli bir düzlükte, mavi bir gökyüzüne karşı duruyor.
Güneş kıyıya doğru giden bir sırtın üzerinde parlıyor. Uzakta, bir araba yolda ilerliyor.

Ingredients

Aqua/Deionize Water, Zinc oxide, Cetyl Cetearyl Alcohol, Shea Butter, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glyceryl Mono Stearete, Glycerin, Calendula Officinalis Oil, Matricaria Chomomilla Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hypericum Perforatum Oil, Olive Oil*, Xhanthan Gum, Sodium Benzoate, Xylitol, Parfüm. (*Organic certified).