Aynısefa yağı, Avakado yağı ve Aleo Vera ile anında uzun süreli nemlendirme sağlar. Yeni doğanlar ve bebekler için günlük vücut nemlendiricisidir.

Sensitive
baby
lotıon

bonny
kıds
sensıtıve

Anne dokunuşu.

Bonny Kids Baby Lotion, Lipozomal teknoloji ile üretilen aktif içeriği sayesinde bebeğinizin henüz gelişimini tamamlamamış cildini destekler. İçeriğindeki organik zeytin yağı ile bebeğinizin hassas cildi ipeksi bir yumuşaklık kazanır. Aynısefa yağı, Avakado yağı ve Aleo Vera ile anında uzun süreli nemlendirme sağlar. Yeni doğanlar ve bebekler için günlük vücut nemlendiricisidir.

Bonny Kids Baby Lotion zengin içeriği ile bebeğinizin narin cildini nemlendirirken kuruma ve çatlamaları engellemeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Boya, Paraben, SÜLFAT, SLS, SLES, PEG, SİLİKON içermez. Doğumdan itibaren tüm ciltler için kullanıma uygundur.

Güneş yoğun bir ormanın içinden batıyor.
Rüzgar türbinleri çimenli bir düzlükte, mavi bir gökyüzüne karşı duruyor.
Güneş kıyıya doğru giden bir sırtın üzerinde parlıyor. Uzakta, bir araba yolda ilerliyor.

Ingredients

Aqua, Cetyl Cetearyl Alcohol, Glycerol Monostearate, Butyrospermum Parkii (shea) Butter, Glycerin, D-Panthenol, Hypericum Perforatum Oil, Aloe Barbadensis Leaf Ext., Calendula Officinalis Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Matricaria Chamomilla Oil, Olive Oil*, Polysorbate-20, Xanthan Gum, Sodlum Benzoate, Parfüm. (*Organic certified).